Laten we
samen iets
moois
beginnen!
Heb je een vraag over de expertise van
Cristina of wil je gewoon even praten? Mail
naar sparren@innervida.nl
of bel op +46 79 355 20 26

Ik begeleid organisaties, ondernemers en teams bij het ontwikkelen van strategieën, producten en diensten die niet alleen goed werken, maar ook daadwerkelijk aansluiten bij de behoeften van mensen. Mijn werk beweegt zich op het snijvlak van strategisch design, klantbeleving, ondernemerschap en menselijke interactie. Daarbij kijk ik niet alleen naar processen en systemen, maar vooral naar hoe mensen zich binnen die systemen bewegen en welke ervaring zij daarbij hebben.
Van jongs af aan ben ik gefascineerd door het ontwerpen van waardevolle ervaringen. Mijn multiculturele achtergrond en levenservaring in verschillende landen hebben mij geleerd hoe divers mensen kunnen zijn, maar ook hoeveel universele behoeften we delen. Die nieuwsgierigheid naar menselijk gedrag, systemen en verandering vormt de basis van mijn werk.
Ik studeerde Industrieel Ontwerpen en behaalde vervolgens mijn master in Strategic Product Design aan de TU Delft. Daarnaast volgde ik onder andere trainingen op het gebied van Customer Experience en Self-Leadership bij Scania in Zweden. Mijn professionele achtergrond ligt binnen product design, strategisch design en customer experience, waar ik jarenlang werkte binnen verschillende organisaties aan producten, diensten en ervaringen die mensen daadwerkelijk waardevol vinden.
Door mijn ervaring binnen corporate organisaties begrijp ik hoe systemen, structuren en besluitvorming invloed hebben op gedrag, samenwerking en klantbeleving. Tegelijkertijd ontdekte ik dat echte verandering ontstaat wanneer strategie tastbaar en mensgericht wordt gemaakt. Vanuit die visie besloot ik mijn eigen onderneming te starten.
Binnen mijn werk combineer ik Human Centered Design, business strategie, service design, UX design en ondernemerschap. Ik help organisaties en teams inzicht krijgen in patronen, silo’s en communicatieprocessen die groei, samenwerking of klantbeleving in de weg staan. Daarbij werk ik sterk visueel en praktijkgericht, zodat complexe vraagstukken begrijpelijk en direct toepasbaar worden.
Binnen Innervida ondersteun ik organisaties en opdrachtgevers bij vraagstukken rondom Human Experience, klantbeleving, strategie en samenwerking. Ik begeleid workshops, strategische sessies en ontwikkeltrajecten waarin bewustwording, systeemdenken en mensgericht ontwerpen samenkomen. Mijn kracht ligt in het vertalen van abstracte strategie naar concrete beweging en praktische verandering.
Wat mij kenmerkt is mijn vermogen om analytisch denken te combineren met creativiteit, empathie en actiegerichtheid. Ik werk vanuit systeemdenken, verbind verschillende perspectieven met elkaar en maak complexe processen visueel, helder en uitvoerbaar. Daarnaast spreek ik Spaans, Engels en Nederlands, waardoor ik gemakkelijk beweeg tussen verschillende culturen en contexten.
Leuk om over mij te weten
Naast mijn werk ben ik een gepassioneerd lezer en sport ik graag. Ook ben ik oprichter van Women in Motion, een non-profit community die vrouwen ondersteunt in het ontdekken en vormgeven van hun eigen pad, zowel persoonlijk als professioneel. Daarnaast maak ik de podcast The Curious and Creative – Spotify en The Curious and Creative – Apple Podcast
Heb je een vraag over de expertise van
Cristina of wil je gewoon even praten? Mail
naar sparren@innervida.nl
of bel op +46 79 355 20 26